لیست محصولات این تولید کننده ایزی ول

سایت اصلی این تولید کننده:

http://www.easywellwater.com

با بهره مندی از تجربه 28 سال کار حرفه ای در عرصه بازار تصفیه آب به نیازهای مشتری همچون یک دوست خوب توجه می کنیم. EASYWELL مناسب ترین فیلترها را بدون اغراق در قیمت و کیفیت برای استفاده همه اقشار تولید می کند. EASYWELL می تواند آب آشامیدنی سالم شما را فراهم کند.معرفی کمپانی 


با Easywell کارها را آسان کنید و به بهترین نحو به انجام برسانید.


كمپاني تصفیه آب Easywell فعالیت رسمی خود را در ژوئن 1986 آغاز نمود. مدیریت شرکت برعهده آقای راجر لین بود که جوانی سختکوش به شمار می آمد. پیش از آن، آقای لین به همراه آقای نیکن چن که از دوستان وی بود شرکت گائو یین اینترنشنال را تاسیس کردند که یک شرکت تجاری با سرمایه گذاری مشترک به شمار میآمد. هدف از تاسیس این شرکت بیش از هرچیز کسب درآمد و ارتقای سطح زندگی بود. متاسفانه، آقای لین بدلیل مشکلاتی از ادامه ي فعاليت در این شرکت انصراف داد و بقیه ی سالهای عمر را بدون شغلی با ثبات به زندگی ادامه داد. پس از آن بود که به دعوت آقای لین هونگیائو، برادر کوچکتر آقای لین، شرکت صنعتیEasywell را تاسیس کردند که امروزه با نام شرکت صنایع آب Easywell شناخته می شود.

این شرکت با سرمایه اولیه ای معادل 500.000 دلار امریکا آغاز به کار کرد و در ابتدا ماشین های تولید شیر آلات را از شرکت جیا وانگ در لوگانگ ژانگهوا خریداری نمود. با کمک آقای وانگ یانگ چون جیا رییس کمپانی وانگ، و برادران وانگ، شرکت صنایع Easywell در ماه اول تاسیس خود به سود دهی رسید.

با توجه به شرایط خوب اقتصادی تایوان در دهه ی 80 میلادی و از آنجا که در این دهه، جزیره تایوان در صادرات وکسب و کار بسیار فعال بود و واگذاری زمین رایگان برای چهار سال به افرادی که قصد تاسیس کارخانجات صنعتی را داشتند، صورت می پزیرفت، زمین مجموعه توسط خانواده لین فراهم شد و صنایع Easywell توانست بدونمشکل خاصی مجموعه مد نظر خود را راه اندازی کند.    

در سال 1990، Easywell توانست مساحت کارخانجات خود را به 680 متر مربع برساند و طی دوسال آتی، یعنی در سال 1992، این تجارت به رقابتی بسیار دشوار بدل شد بطوری که رقابت برای فروش شیر آلات در منطقه آسیای جنوب شرقی دیگر چندان صرفه ی اقتصادی در بر نداشت. پس از آن بود که آقای تونی اسپشال از شرکت کونو در امریکا از آقای لین برای بازدید از این شرکت در نمایشگاه WQA در فلوریدای ایالات متحده دعوت کرد. این نمایشگاه مخصوص تجهیزات تصفیه آب بودو Easywell شاهد درخواست همکاری آقای میشل شو از کارخانجات بین المللی جنتل ویند بود. 

همانگونه که گسترش این تجارت از آرزوهای لین در سال 1992 بود، دو برادر تصمیم گرفتند فعالیت شرکت را به دو شرکت گسترش دهند و آقای لین دونگپو مسئول فعالیت های شرکت تصفیه آب Easywell شد و آقای لین هونگیائو شرکت لی جیانگ را بنا نهاد.

درابتدای سال 1993، Easywell کل فرایند تولید خود را کامپیوتری نمود و از تکنولوژی ERP برای يكپارچه سازي کل مجموعه ی خود استفاده نمود.       

پس از 11 سال کار سخت و طاقت فرسا، Easywell توانست اعتباری از بانک تجاری بین المللی مگا کسب کند و در سال 1997 زمیني با وسعت 7600 متر مربع خریداری نماید که تا به امروز نیز مالک آن باقی مانده است. روال کاری تاسیس کارخانه جدید در سال 2000 آغاز گردید. Easywell به کاری که انجام می دهد اعتقاد راسخ دارد و مجموعه ی خود را بر پایه ی اخذ وام های با بهره بالا بنا نمی نهد. به همین دلیل است که تا سال 2000 تنها موفق به افتتاح 5450 متر مربع از این زمینها گردید.        

Easywell برای آنکه بتواند به مسئولیت خود در قبال مشتریان، پشتیبانان و کارمندان عمل کند، از سیستم های تصفیه آب غیر مضر برای بدن استفاده نموده. هنگامی که برای تولید یک محصول جدید برنامه ریزی می شود، اولین نگرانی این است که آیا محصول جدید برای بدن انسان و محیط زیست مضر است یا نه. راندمان و هزینه ها، تنها پس از آنکه از بی ضرر بودن محصول جدید حصول اطمينان گردید مورد توجه قرار می گیرد.         

Easywell در سال 1986 تاسیس گردیده است واگرچه تا به امروز رشد بسیار سریعی از خود نشان نداده، لیکن در تمامی مراحل، هدف اش ارائه کسب و کاری صادقانه و حرفه ای بوده است. این شرکت هرساله 3 تا 5 درصد درآمد ناخالص خود را در زمینه تحقیقات و توسعه سرمایه گذاری می کند و معادل با همین هزینه را نیز صرف آموزش نیروی انسانی خود می نماید. و بر این عقیده استوار است که در یک سیستم رقابتی، هرروز بهتر از دیروز خواهد بود.          

نمایندگی رسمی  فروش و خدمات پس از فروش کمپانی Easywell در ایران به شرکت آتیه کاوش افتخار یا به اختصار ACE اعطا گردیده.           

نمایندگی رسمی  فروش و خدمات پس از فروش کمپانی Easywell در سنندج به شرکت فرایند آب آبیدر یا به اختصار AWP اعطا گردیده.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.