لیست محصولات این تولید کننده کنت

سایت اصلی این تولید کننده:

http://www.kent.co.in

شرکت KENT  به عنوان پیشرو در تکنولوژی اسمز معکوس در هند از سال 1999 آغاز به کار نموده و با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر توانسته میلیون ها مشتری راضی در بیش از 30 کشور جهان داشته باشد، این شرکت توانسته است برای رسیدن به بزرگترین و با ارزشترین ثروت که سلامتی نامیده می شود قدم بزرگی برداشته که با ارائه محصولات بهداشتی درمانی KENT بازتاب آن کاملا مشخص می باشد و هر کدام از محصولات این شرکت بیانگر تعهدات شرکت می باشد.


شرکت KENT با تکنولوژی RO+UV+UF موجب شده آبی که در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد آبی 100% سالم و پاک همراه با ذرات معدنی مورد نیاز بدن باشد. شرکت KENT حدودا 30 نوع محصول با ویژگی خاص تولید می کند.


دستگاه های ضدعفونی کننده در چند مدل تولید می گردد: دستگاه های ضد عفونی کننده میوه و سبزیجات و تصفیه هوا. دیگر محصول تولیدی KENT دستگاه های سختی گیر رزینی در اندازه های مختلف می باشد که قابلیت نرم کنندگی آب را جهت عدم رسوب در ماشین لباس شویی و ظرف شویی و آب گرمکن را داراست.


شرکت KENT در حال حاضر محصولاتش را به اغلب کشورهای آسیایی و آفریقایی و آمریکایی و اروپایی صادر می نماید.


کلیه محصولات با آخرین تکنولوژی روز تولید شده و کیفیت و عملکرد محصولاتش دارای گواهی نامه هایی از سازمان های معتبر بین المللی می باشد.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 19 آیتم
نمایش 1 - 12 از 19 آیتم